HAKKIMIZDA | Bolu Hurdacı
Telefon: 0538 784 61 14
BOLU HURDACI

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Bolu Hurdacı olarak yıllardır Bolu insanına hurdacılık hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz. Hurdacılık alım ve satım işlemlerinde müşterilerimize birçok kolaylık sağlıyoruz. Bunlar aşağıdaki gibidir;

Nakit Ödeme İmkanı

Bolu hurdacı firması olarak müşterilerimize nakit ödeme fırsatı sunuyoruz. Pratik ve güvenilir hizmet anlayışını benimseyen firmamız müşterilerimizin hurda alım işlemelerinde nakit ödeme kolaylığı tanımaktadır.

Adresten Teslim Alma Kolaylığı

Hurda alım işlemlerinde müşterilerimize büyük kolaylık sunmaktayız. Sizleri büyük bir yükten kurtarmak için hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Bolu Hurdacısının kendi araçları ile müşterilerimizin adreslerine giderek satmak istediği hurdaların nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Güncel ve Doğru Fiyatlandırma

Bolu hurdacı olarak müşterilerimiz satmak istediği hurdaların önce ağırlığını belirliyoruz. Bu işlemden sonra güncel metal borsası fiyatlarına göre nakit ödemelerini yapıyoruz. Doğru ve güncel fiyatlandırma sayesinde güvenilir hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

7 Gün 24 Saat İletişim

Firmamıza kafanıza takılan soruları sormak için 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Fiyat ve nakliye işlemeleri hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim bilgileri üzerinden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat